PÓŁKOLONIA MAGICZNY ŚWIAT HARREGO POTTERA LATO 2024

Termin: 19-23.08.2024 (od poniedziałku do piątku)

Godziny: 7 – 16 (istnieje możliwość przyprowadzania dzieci o 7:30 i odbierania o 16:45)

Wiek: 6-16 lat

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 130 os. Oświecenia Kraków

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na najlepsze półkolonie w Krakowie! Na naszych półkoloniach, podobnie jak na obozach, zapełniamy dzieciom aktywnie cały czas. Dużo czasu wolnego, wciąż te same zabawy? To nie u nas. Stawiamy na jakość i wspomnienia, które będą towarzyszyć dzieciom na długie lata.

Czego możesz się spodziewać na półkolonii Magiczny Świat Harrego Pottera? Rzuć okiem na program 🙂

W SKRÓCIE

 • Wycieczka do Ministerstwa Magii i Czarodziejstwa
 • Wycieczka do Funzeum w Gliwicach
 • Gra terenowa – szukamy horkruksów w całym Krakowie
 • Warsztaty robienia eliksirów
 • Spotkanie z egzotycznymi zwierzętami
 • Zajęcia sportowe, szaleństwa na wodnym placu zabaw
 • Różdżkarstwo

KAŻDY DZIEŃ WYPEŁNIONY HARRYM POTTEREM

Podczas półkolonii Magiczny Świat Harrego Pottera,  czeka na Was 5 dni niezapomnianych przygód! To zdecydowanie coś dla fanów sagi Harry Potter. Proponujemy Wam między innymi spotkanie z egzotycznymi zwierzętami – zaprzyjaźnimy się z wężami, jaszczurkami i słodkimi gekonami. Czy ktoś zna wężowy język? Ślizgoni będą zadowoleni. Stworzymy samodzielnie różdżki, odbędziemy lekcje starożytnych run. Nie zabraknie lekcji zielarstwa oraz eliksirów – przygotuj się na dużą dawkę magicznej wiedzy. Na naszej półkolonii wybierzemy się do Ministerstwa Magii, gdzie skosztujemy kremowego piwa, a także obejrzymy pokaz magików.  Będziemy musieli uratować świat przed Sami- Wiecie- Kim, odnajdując horkruksy. Poznamy również moc koloru i światła podczas wycieczki do Funzeum – na pewno nie będziecie żałować!

WYCHOWAWCY I ANIMATORZY

Na naszej półkolonii będziecie się uczyć od najlepszych. Wychowawcy i animatorzy których zapraszamy do współpracy to pasjonaci, którzy z uśmiechem i cierpliwością podzielą się z Wami swoją wiedzą.  Nasza kadra to przede wszystkim zaufani ludzie, którzy współpracują ze sobą od lat. Na półkolonii  spotkacie założycieli firmy p. Kasia i p. Jacka, a także p. Dominikę i innych cudownych współpracowników.

WAKACYJNA ZABAWA! WODNY PLAC ZABAW, WARSZTATY PLASTYCZNE, RELAKS

Każdego dnia naszej półkolonii – oprócz zajęć inspirowanych Harrym Potterem, przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji dodatkowych. Zapraszamy Cię na relaks na łonie natury – odwiedzimy wodny plac zabaw,  namalujemy obrazy z widokiem na las… Zagramy również w Twistera XXL, będziemy strzelać z łuku, przeprowadzimy warsztaty cyrkowe, teleturnieje, warsztaty plastyczne, stworzymy własne obozowe koszulki. Więcej atrakcji nie zdradzimy ale uwierzcie, że to dopiero początek.

MIEJSCE

Baza naszej półkolonii to SP nr 130 na os. Oświecenia w Krakowie. Do naszej dyspozycji będą sale gimnastyczne (również z lustrami), sale lekcyjne oraz przede wszystkim teren zielony z licznymi boiskami dookoła szkoły. Na wycieczki będziemy wyruszać autokarem lub MPK (w zależności od odległości).

WYŻYWIENIE (BEZ CUKRU)

Na półkolonii zapewniamy dzieciom codziennie śniadanie oraz obiad. Około miesiąc wcześniej będziemy znać dokładny jadłospis, z którym będą Państwo mogli się zapoznać. Jeśli Państwa dziecko ma alergie lub nietolerancje pokarmowe, prosimy o wcześniejszą informacje – uwzględnimy to w cateringu. Prosimy, aby zapakowali Państwo dzieciom do śniadaniówek drugie śniadanie i lekki podwieczorek. Na naszych obozach i półkoloniach unikamy przetworzonej żywności – prosimy w miarę możliwości o niepakowanie dzieciom słodyczy. Dzieci będą miały nielimitowany dostęp do wody pitnej.

Uwaga! Istnieje możliwość wzięcia udziału w półkolonii bez wykupywania cateringu – prosimy o maila w tej sprawie.

WYCHOWAWCY

Nasi wychowawcy to zawsze, oprócz uczestników,  najważniejsze ogniwa każdego wyjazdu. Energia, cierpliwość, mnóstwo radości i uśmiechu to ich znaki rozpoznawcze. Szukacie kogoś, kto angażuje się na 100%? A może kogoś, kto zawsze Wam pomoże i sprawi, że poczujecie się bezpiecznie? Znajdziecie to wszystko u nas. Nasze motto nie zmieniło się od 10-ciu lat. „ Zróbmy wszystko, żeby ten obóz był najlepszym wyjazdem w życiu dzieci.”

FOTO I VIDEO

Każdy uczestnik półkolonii otrzymuje od nas foto i video relacje po zakończeniu obozu, a Rodzice mogą podglądać relacje i zdjęcia na naszym profilu fb i instagramie: Akademia Sportu i Rozrywki. Zachęcamy do oglądania i komentowania.

CZEMU WARTO WYBRAĆ PÓŁKOLONIE Z WYJAZDYOBOZY.PL?

Nasza praca to nasza pasja. Nie znajdziecie u nas wychowawców, którzy spędzają z dziećmi czas za karę. Szacunek, zrozumienie i przede wszystkim uśmiech ekipy wyjazdyobozy.pl udzielają się uczestnikom. Uwielbiamy być z dziećmi z zaangażowaniem, sprawiając im radość przygotowanymi przez nas atrakcjami.

PROMOCJA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Nie chcesz się z nami rozstawać? Mamy dobre wieści! Jeśli oprócz półkolonii, zapiszesz się również na jeden z naszych obozów, lub drugą półkolonie, otrzymasz na niego 10% zniżki.

Jak skorzystać Dokonując zapisu napisz maila na kasia@akademiasir.pl z informacją, że chcesz skorzystać z promocji dla stałych klientów -10%.

CENA: 800zł /  5 dni z wyżywieniem

BRAK DODATKOWYCH OPŁAT. W cenie zawarty jest: codzienna opieka od 7 do 16:45, pakiet atrakcji  każdego dnia, wszystkie atrakcje dodatkowe, wyżywienie, transport na wybrane atrakcje (MPK lub autokar), bilety wstępu, ubezpieczenie.

ZAPISY

Aby dokonać zapisu zjedź na dół strony i online wypełnij formularz zapisu, a także umowę online – jak tylko podpiszemy dokument elektronicznie zapis będzie potwierdzony. Umowę dostaniesz na maila. Zachęcamy również do upewnienia się, że są wolne miejsca pod numerami telefonów, które znajdą Państwo niżej.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do sekcji FAQ, gdzie znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy śmiało dzwoń i pisz.

664 528 690 – Kasia (zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14)
730 348 266 – Jacek

kasia@akademiasir.pl / biuro@wyjazdyobozy.pl

Harmonogram wpłat

 • I Rata 300 zł do 14-stu dni od dnia zapisu
 • II Rata 500 zł do 15.06

Dane do dokonywania wpłat

WYJAZDYOBOZY
BANK ING: 18 1050 1445 1000 0097 8055 7154

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, Półkolonia Magiczny świat”

Plan przykładowego dnia półkolonii

 • 7- 8 przyprowadzanie dzieci
 • 8:15 – 8:45 śniadanie
 • 9:00 – 9:30 Porany rozruch
 • 9:45-11:00 Starożytne runy – pisanie gęsim piórem, odczytywanie ukrytych znaków, rozwiązywanie zagadek
 • 11:05 – 11:20 Drugie śniadanie
 • 11:25 – 14:00 Wizyta w Ministerstwie Magii (w cenie kremowe piwo lub magiczne eliksiry, pokaz magiczny, transport)
 • 14:00-14:45 Obiad
 • 15:00 – 16:00 Pojedynek Czarodziejów na wesoło

Wycieczki wyjazdowe zaplanowane w tym turnusie

 1. Ministerstwo Magii w Krakowie
 2. Funzeum w Gliwicach
 3. Park Jordana