OBÓZ PIŁKARSKI LATO 2024 EXTREME

Termin: 06.07 – 14.07.2023

Miejsce: CAW Borek koło Bochni

Wiek uczestników: 7-16 lat (na miejscu podział na grupy wiekowe oraz zaawansowania)

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Działamy LEGALNIE, a każdy nasz obóz jest objęty opieką Kuratorium Oświaty.

Czego możecie spodziewać się na obozie PIŁKARSKIM LATO 2024 EXTREME? Zapraszamy do rzucenia okiem na program 🙂

PIŁKA

Obóz piłkarski to 9 dni wypełnionych sportem. Każdego dnia planujemy 2-3 godziny zajęć sportowych (w zależności od wieku, chęci i zaawansowania). Przed Wami treningi piłkarskie, sparingi, treningi wzmacniające czy bramkarskie. Obozy przygotowujemy z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Dzięki naszemu doświadczeniu stworzyliśmy specjalny program szkoleniowy dostosowany do wieku oraz poziomu wszystkich uczestników. Podczas całego turnusu treningi odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich ilość i intensywność pozwala nauczyć się więcej niż w czasie całego semestru zajęć.

INSTRUKTORZY

Na naszym obozie będziecie się uczyć od najlepszych. Trenerzy, nauczyciele, szkoleniowcy z ogromnym doświadczeniem oraz przede wszystkim z pasją do nauczania – to właśnie oni. Trenerzy, których zapraszamy do współpracy to pasjonaci, którzy z uśmiechem i cierpliwością podzielą się z Wami tajnikami techniki i pracy z piłką. Nie obawiajcie się – mimo licznych tytułów i osiągnięć, nasi trenerzy to przede wszystkim cudowni ludzie, którzy potrafią znaleźć wspólny język z dziećmi i młodzieżą.

PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE I MENTALNE

Podczas turnusu stawiamy na holistyczne podejście do Waszego organizmu. Każdego dnia będziemy trenować wytrzymałość, gibkość i szybkość. Treningi interwałowe, biegowe, przebieżki dla chętnych, to tylko część naszych planów. Pamiętamy również o mentalu – porozmawiamy o emocjach, pewności siebie, grze fair play. Wieczorem proponujemy stretching lub jogę.

ADRENALINA – ATRAKCJE EXTREME

W tym roku rozbudowaliśmy ofertę obozu tanecznego o dodatkowe atrakcje, które na pewno zapamiętacie na długo! Przejazd tyrolką nad jeziorem, ścianka wspinaczkowa, przejażdżka quadem, strzelanie z łuku, wizyta w parku linowym…. To wszystko czeka na Was już w lipcu.

ATRAKCJE DODATKOWE

Wiemy, że obóz to również czas relaksu. Proponujemy udział w grze terenowej, podchodach, kalamburach. W planie również karaoke, just dance, obozowe teleturnieje, grill, oraz warsztaty plastyczne. Nie zabraknie również relaksu nad jeziorem, plażowania pod okiem ratowników i wieczoru filmowego.  Codziennie organizujemy również wieczory integracyjne, na których nie można się nudzić.

ZAKWATEROWANIE I ATRAKCJE W HOTELU

CAW Borek to 17ha teren, położony w otoczeniu lasów. Natura i świeże powietrze, w połączeniu ze sportową infrastrukturą sprawia, że to jeden z naszych ulubionych ośrodków na obozy. Na miejscu znajduje się prywatne jezioro z plażą i ratownikami, mini zoo, mini golf, sale taneczne, boiska sportowe. Podczas turnusu nocujemy w domkach 2 oraz 3 osobowych. Cały teren ośrodka jest ogrodzony. Zdaniem naszym, oraz setek dzieci, które brały udział w naszych obozach w CAW Borek, gastronomia zasługuje na 6.

WYCHOWAWCY

Nasi wychowawcy to zawsze, oprócz uczestników,  najważniejsze ogniwa każdego wyjazdu. Energia, cierpliwość, mnóstwo radości i uśmiechu to ich znaki rozpoznawcze. Szukacie kogoś, kto angażuje się na 100%? A może kogoś, kto zawsze Wam pomoże i sprawi, że poczujecie się bezpiecznie? Znajdziecie to wszystko u nas. Nasze motto nie zmieniło się od 10-ciu lat. „ Zróbmy wszystko, żeby ten obóz był najlepszym wyjazdem w życiu dzieci.”

FOTO I VIDEO

Każdy uczestnik obozu otrzymuje od nas foto i video relacje po zakończeniu obozu, a Rodzice mogą podglądać relacje i zdjęcia na naszym profilu fb i instagramie : Akademia Sportu i Rozrywki. Zachęcamy do oglądania i komentowania.

PROMOCJA 2+1

Zaproś na obóz 2 osoby które jeszcze nigdy nie były z nami na wyjeździe i zgarnij DARMOWE BLUZY DLA CAŁEJ 3 o wartości 100zł/szt.! Promocja obowiązuje do 30.06.2024

Jak skorzystać? Przy zapisie na obóz dwóch dodatkowych osób, poproś je o napisanie dodatkowego maila na kasia@akademiasir.pl z informacją, że jadą z Twojego polecenia. Bluzy klubowe dostaniecie na obozie.

PROMOCJA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Nie chcesz się z nami rozstawać? Mamy dobre wieści! Jeśli oprócz obozu, zapiszesz się również na jedną z naszych półkolonii, otrzymasz na nią 10% zniżki.

Jak skorzystać Dokonując zapisu napisz maila na kasia@akademiasir.pl z informacją, że chcesz skorzystać z promocji dla stałych klientów -10%.

UWAGA – PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ 🙂

CENA

BRAK DODATKOWYCH OPŁAT. W cenie zawarty jest: nocleg, pełne wyżywienie, transport, ubezpieczenie, wychowawcy, instruktorzy, animacje, wyjście do parku linowego, tyrolka, łucznictwo, ścianka wspinaczkowa, jazda quadem.

CENA: 2300 zł

ZAPISY

Aby dokonać zapisu zjedź na dół strony i online wypełnij formularz zapisu, a także umowę online – jak tylko podpiszemy dokument elektronicznie zapis będzie potwierdzony. Umowę dostaniesz na maila. Zachęcamy również do upewnienia się, że są wolne miejsca pod numerami telefonów, które znajdą Państwo niżej.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do sekcji FAQ, gdzie znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy śmiało dzwoń i pisz.

664 528 690 – Kasia (zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14)
730 348 266 – Jacek

kasia@akademiasir.pl / biuro@wyjazdyobozy.pl

Harmonogram wpłat

  • I Rata 1000zł do 14-stu dni od dnia zapisu
  • II Rata 1300zł do 15.06

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY
BANK ING : 18 1050 1445 1000 0097 8055 7154

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, Obóz EXTREME piłkarski”