PÓŁKOLONIA EXTREME LATO 2024

Termin: 26 – 30.08.2024 (od poniedziałku do piątku)

Godziny: 8 – 16 (istnieje możliwość przyprowadzania dzieci o 7:30 i odbierania o 16:45)

Wiek: 6-16 lat

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 130 os. Oświecenia Kraków

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież na najlepsze półkolonie w Krakowie! Na naszych półkoloniach, podobnie jak na obozach, zapełniamy dzieciom aktywnie cały czas. Dużo czasu wolnego, wciąż te same zabawy? To nie u nas. Stawiamy na jakość i wspomnienia, które będą towarzyszyć dzieciom na długie lata.

Czego możesz się spodziewać na półkolonii EXTREME? Rzuć okiem na program 🙂

W SKRÓCIE

 • Paintball
 • Quady
 • Gokarty
 • Budowanie szałasu
 • Wioska Dmuchana
 • Strzelanie z łuku
 • Podchody
 • Gra terenowa z wykorzystaniem mapy

ADRENALINA POD KONTROLĄ

Na półkolonii Extreme każdego dnia będziemy zaskakiwać Was innymi, ekstremalnymi aktywnościami. Rozpoczniemy od przygotowania sportowego – krótkie treningi sportowe, tabata czy marszobiegi nastroją Was pozytywnie na cały dzień. Na półkolonii każdy z Was będzie miał szansę nauczyć się gry w paintballa – strzelanie do celu, strategia, wymiana amunicji, pozycje strzeleckie. Dodatkowo będziecie mogli przejechać się quadem i poczuć wiatr we włosach! Do wyboru duży quad – wtedy jedziecie z instruktorem, lub odrobinę mniejszy i za zgodą instruktora osoby powyżej 12-stego roku życia mogą spróbować swoich sił samodzielnie. Podczas turnusu skorzystamy również z gokartów – pościgamy się i zobaczymy, czy ktoś pobije rekord szybkości:) Po intensywnych emocjach zabierzemy Was do wioski Dmuchanej, gdzie na dmuchanych urządzeniach będziecie mogli się do woli wyskakać i wyszaleć. Przygotowaliśmy również strzelectwo – nie będziecie strzelać tylko do tarczy, ale również do siebie! Specjalne stroje, maski i przeszkody stworzą militarny klimat.

INSTRUKTORZY I ANIMATORZY

Na naszej półkolonii będziecie się uczyć od najlepszych. Trenerzy i animatorzy których zapraszamy do współpracy to pasjonaci, którzy z uśmiechem i cierpliwością podzielą się z Wami swoją wiedzą.  Nasza kadra to przede wszystkim zaufani ludzie, którzy współpracują ze sobą od lat.

WAKACYJNA ZABAWA! WODNY PLAC ZABAW, GRY TERENOWE, PODCHODY

Każdego dnia naszej półkolonii – oprócz zajęć ekstremalnych, przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji dodatkowych. Zapraszamy Cię na relaks na łonie natury – odwiedzimy wodny plac zabaw, zagramy w podchody w Parku Bednarskiego, namalujemy obrazy z widokiem na las… Zagramy również w Twistera XXL, przeprowadzimy teleturnieje, warsztaty plastyczne, stworzymy własne obozowe koszulki. Więcej atrakcji nie zdradzimy ale uwierzcie, że to dopiero początek.

MIEJSCE

Baza naszej półkolonii to SP nr 130 na os. Oświecenia w Krakowie. Do naszej dyspozycji będą sale gimnastyczne (również z lustrami), sale lekcyjne oraz przede wszystkim teren zielony z licznymi boiskami dookoła szkoły. Na wycieczki będziemy wyruszać autokarem lub MPK (w zależności od odległości).

WYŻYWIENIE (BEZ CUKRU)

Na półkolonii zapewniamy dzieciom codziennie śniadanie oraz dwudaniowy obiad. Około miesiąc wcześniej będziemy znać dokładny jadłospis, z którym będą Państwo mogli się zapoznać. Jeśli Państwa dziecko ma alergie lub nietolerancje pokarmowe, prosimy o wcześniejszą informacje – uwzględnimy to w cateringu. Prosimy, aby zapakowali Państwo dzieciom do śniadaniówek drugie śniadanie i lekki podwieczorek. Na naszych obozach i półkoloniach unikamy przetworzonej żywności – prosimy w miarę możliwości o niepakowanie dzieciom słodyczy. Dzieci będą miały nielimitowany dostęp do wody pitnej.

Uwaga! Istnieje możliwość wzięcia udziału w półkolonii bez wykupywania cateringu – prosimy o maila w tej sprawie.

WYCHOWAWCY

Nasi wychowawcy to zawsze, oprócz uczestników,  najważniejsze ogniwa każdego wyjazdu. Energia, cierpliwość, mnóstwo radości i uśmiechu to ich znaki rozpoznawcze. Szukacie kogoś, kto angażuje się na 100%? A może kogoś, kto zawsze Wam pomoże i sprawi, że poczujecie się bezpiecznie? Znajdziecie to wszystko u nas. Nasze motto nie zmieniło się od 10-ciu lat. „ Zróbmy wszystko, żeby ten obóz był najlepszym wyjazdem w życiu dzieci.”

FOTO I VIDEO

Każdy uczestnik półkolonii otrzymuje od nas foto i video relacje po zakończeniu obozu, a Rodzice mogą podglądać relacje i zdjęcia na naszym profilu fb i instagramie: Akademia Sportu i Rozrywki. Zachęcamy do oglądania i komentowania.

CZEMU WARTO WYBRAĆ PÓŁKOLONIE Z WYJAZDYOBOZY.PL?

Nasza praca to nasza pasja. Nie znajdziecie u nas wychowawców, którzy spędzają z dziećmi czas za karę. Szacunek, zrozumienie i przede wszystkim uśmiech ekipy wyjazdyobozy.pl udzielają się uczestnikom.  Uwielbiamy być z dziećmi z zaangażowaniem, sprawiając im radość przygotowanymi przez nas atrakcjami.

PROMOCJA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Nie chcesz się z nami rozstawać? Mamy dobre wieści! Jeśli oprócz półkolonii, zapiszesz się również na jeden z naszych obozów, lub drugą półkolonie, otrzymasz na niego 10% zniżki.

Jak skorzystać Dokonując zapisu napisz maila na kasia@akademiasir.pl z informacją, że chcesz skorzystać z promocji dla stałych klientów -10%.

CENA: 750zł / 5 dni z wyżywieniem!

BRAK DODATKOWYCH OPŁAT. W cenie zawarty jest: codzienna opieka od 7 do 16:45, pakiet atrakcji sportowych każdego dnia, wszystkie atrakcje dodatkowe, transport na atrakcje (MPK lub autokar).

ZAPISY

Aby dokonać zapisu zjedź na dół strony i online wypełnij formularz zapisu, a także umowę online – jak tylko podpiszemy dokument elektronicznie zapis będzie potwierdzony. Umowę dostaniesz na maila. Zachęcamy również do upewnienia się, że są wolne miejsca pod numerami telefonów, które znajdą Państwo niżej.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do sekcji FAQ, gdzie znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy śmiało dzwoń i pisz.

664 528 690 – Kasia (zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14)
730 348 266 – Jacek

kasia@akademiasir.pl / biuro@wyjazdyobozy.pl

Harmonogram wpłat

 • – I Rata 350 zł do 14-stu dni od dnia zapisu
 • – II Rata 400 zł do 15.06

Dane do dokonywania wpłat

WYJAZDYOBOZY
BANK ING: 18 1050 1445 1000 0097 8055 7154

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, Półkolonia EXTREME”

Plan przykładowego dnia półkolonii

 • 7- 8 przyprowadzanie dzieci
 • 8:15 – 8:45 śniadanie
 • 9:00 – 9:30 poranny rozruch
 • 9:45-10:45 Zajęcia SURVIVAL (budujemy szałas)
 • 10:50 – 13:30 Przejażdżka quadami na wyznaczonym torze + gra terenowa
 • 13:45 – 14:30 Obiad
 • 14: 45 – 15:30 Zajęcia LEGO MASTERS lub sportowe
 • 15:35 – 16:00 Joga dla chętnych 🙂