To o nas mówią:


 • Najlepsze obozy! Polecam wszystkim rodzicom z czystym sumieniem!

  thumb Kacper Nowak
  6 marca 2022

  Serdecznie polecam obozy organizowane przez Akademię Sportu Future4. Świetni, bardzo zaangażowani, sprawdzeni organizatorzy i pozostała kadra. Profesjonalna, pełna troski opieka nad dziećmi. Wprowadzone bardzo rozsądne zasady. Czas przeznaczony głównie na... Czytaj dalej

  thumb Ewa Gularek
  8 marca 2022

  Gorąco polecam obozy organizowane przez Akademię Sportu Future 4. Mój syn wrócił z obozu zachwycony mimo że był to jego pierwszy tego typu wyjazd. Cała kadra otoczył go niesamowitą opieką.... Czytaj dalej

  thumb Violetta Woźniczka
  7 marca 2022
 • Wspaniali ludzie, którzy wkładają w obozy i prowadzenie zajęć całe serce! Dzieci na wyjazdach są bardzo dobrze zaopiekowane, wracaja szczęśliwe 🙂 Polecam na 100%!!!

  thumb Klaudia Kasprowicz
  8 marca 2022

  Polecam zajęcia i obozy!!!!

  thumb Kasia Koniecko
  7 marca 2022


  Serdecznie polecam!

  thumb Marta Marta
  11 lutego 2022

 • Pani Kasia i Pan Jacek to przemili, ciepli ludzie! Widać bijącą od nich pasję i zaangażowanie do wszystkiego, co robią. Pełen profesjonalizm

  thumb Julia Ll
  11 lutego 2022


  Super obozy pełne ciekawych atrakcji dla dzieci w każdym wieku !!

  thumb Jerzy Kłosiewicz
  11 lutego 2022

O nas:

Wyjazdyobozy.pl to firma wyodrębniona z Akademii Sportu Future4. Od 10 lat prowadzimy wyjazdy i różnorodne obozy dla dzieci. Sportowe, taneczne, piłkarskie, przygodowe, rekreacyjne – to wszystko możecie znaleźć w naszej ofercie. Razem poprowadziliśmy już ponad 50 obozów dla kilku tysięcy dzieci z Krakowa, Małopolski i nie tylko 😉

Future4 Wyjazdy Obozy

Nasza kadra

Nasza kadra obozowa to profesjonaliści w każdym calu: instruktorzy sportu, animatorzy, trenerzy dyscyplin: piłki nożnej, tańca, koszykówki i innych… Z taką ekipą każdy będzie dobrze się bawił i rozwijał swoje pasje.

To osoby, którym ponad wszystko zależy na dobrej oraz przyjaznej atmosferze, sprzyjającej i motywującej dzieci oraz młodzież do podejmowania różnych rodzajów aktywności.

Poznaj nas

Akademia to jedyny taki program wymyślony specjalnie dla dzieci!

Dzieci są największą wartością w życiu- wybierz wyjazd z nami: doświadczaj, przeżywaj, ucz się i baw!
Jacek Leśniak

Jacek Leśniak

Jacek – Dyplomowany nauczyciel tańca, gimnastyki korekcyjnej, narciarstwa zjazdowego, specjalista ds. korekcji wad postawy. Choreograf i autor układów tanecznych dla dzieci. Z tańcem w różnych odmianach związany jest od dziecka. Stawia na profesjonalizm i ciągłe doskonalenie. Podczas tanecznej kariery zdobył kilkadziesiąt trofeów na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach.

Katarzyna Leśniak

Katarzyna Leśniak

Kasia – jest instruktorem tańca, choreografem, trenerką fitness i socjologiem. Zdobyła wicemistrzostwo Polski w salsie, liczne wyróżnienia i nagrody w kraju i za granicą. Może poszczycić się 18-letnim zróżnicowanym doświadczeniem tanecznym (balet, jazz, latino, salsa, hip hop), które daje jej wyjątkowe możliwości wyrażania emocji poprzez ruch. Uwielbia sport i zaraża tą pasją innych, gromadząc coraz szersze rzesze osób zainteresowanych jej działalnością propagującą zdrowy styl życia. Wiecznie uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii!

Julia Król

Julia Król

Julia- uwielbiana przez wszystkich, energiczna i kreatywna kobieta – wulkan o dobrym sercu.  Od lat związana z Akademia Sportu Future4 oraz z wyjazdyobozy.pl stanowi jej integralną część. Studentka filologii angielskiej. Łączy pasję do nauczania dzieci i młodzieży z zamiłowaniem do wielu dziedzin artystycznych : muzyka, sztuka, film, charakteryzacja, czy teatr. Miłośniczka podróży i wielka fanka brytyjskiej oraz amerykańskiej kultury. Nie da się z nią nudzić. Od wielu lat wzbogaca naszą kadrę  na wszystkich koloniach i obozach. Priorytetem jest dla niej bezpieczeństwo, a największą radością uśmiech uczestników. Doświadczenie, uśmiech i ogromny zapał do pracy to jej znaki rozpoznawcze.

Patryk Laudański

Patryk Laudański

Patryk – Od lat wzbogaca turnusy organizowane przez Akademię Sportu Future4 i wyjazdyobozy.pl. Energia, niesamowite umiejętności taneczne i wiecznie dobry humor sprawiają, że jest kochany przez wszystkich. Absolwent VI LO o profilu teatralno-filmowym. Obecnie student 3 roku Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca. Związany z tańcem od 8 roku życia. Zaczynał od tańca towarzyskiego, a następnie dołączył do formacji hip-hopowej. Style streetowe skradły jego serce i do dziś jest ich miłośnikiem. Szkoli się u wielu znanych polskich i zagranicznych choreografów. Nieustannie udoskonala swój warsztat taneczny. Związany jest również z teatrem, zagrał główna role w spektaklu tanecznym Agnieszki Cygan pt. „Wyklęci”, który dostał się na Międzynarodowy Festiwal Tańca im. Olgi Sawickiej w Lądku Zdrój. Jest częścią spektaklu dyplomowego „Po Cichu” w reżyserii i choreografii Moniki Grzelak. Spektakl ten został doceniany na XII ogólnopolskich Spotkaniach tanecznych „(RE)AKCJE” zdobył nagrodę GRAND PRIX oraz wyróżniony w ramach Międzynarodowego Festiwalu Solo Duo Dance Festival. Obecnie bierze udział w wielu spektaklach w całej Polsce. Prowadzi zajęcia w Miejskich Ośrodkach Kultury i Łódzkich szkołach tańca. Patryk na swoich zajęciach przekazuje wiedzę, która posiada i stara się zapewnić wszystkim dużą dawkę  dobrej zabawy oraz niezapomnianej atmosfery.