Zapraszamy dzieci i młodzież na najlepszy obóz VIP w Polsce!

OBÓZ VIP BIESZCZADY

Termin: 31.07 – 07.08.2024

Miejsce: Zwierzyń 19, 38-623 Uherce Mineralne

Wiek uczestników: 10-17 lat (na miejscu podział na grupy wiekowe)

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Działamy LEGALNIE, a każdy nasz obóz jest objęty opieką Kuratorium Oświaty.

Czego możecie spodziewać się na obozie VIP BIESZCZADY? Zapraszamy do rzucenia okiem na program .

PRZEDE WSZYSTKIM NATURA

Obóz VIP to powrót do natury – nocujemy w domkach w otoczeniu lasów, korzystając z najczystszego powietrza w Polsce. Wiemy, jak zmęczona i przebodźcowana jest młodzież w dzisiejszych czasach i proponujemy wypoczynek w realu. Smartfony, tik tok, instagram, netflix zostają w pokoju wychowawców, a my stawiamy na przeżywanie i doświadczanie analogowe. Śpiewy przy ognisku, podchody na Bieszczadzkich łąkach, zajęcia sportowe w otoczeniu natury to coś, czego możesz się spodziewać na obozie VIP.

BIESZCZADZKIE ATRAKCJE

Na obozie VIP poznasz Bieszczady z każdej strony. Zabierzemy Was na ZBÓJNICKĄ PRZYGODĘ NA DREZYNACH! Przespacerujemy się po pięknym widokowo górskim rezerwacie Koziniec, z widokiem na dwie tafle bieszczadzkich jezior i Połoniny. Zwiedzimy ruiny zagórskiego Karmelu, zobaczymy zabytkowe zamki i miniatury cerkiewek. Zastanawiasz się czy warto? Drezyny rowerowe zostały uznane za NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY POLSKI 2023! Oprócz tego odwiedzimy górski rezerwat na wzgórzu Koziniec, zwiedzimy Sanok, poznając jego tajemnice. Być może będziemy świadkami napadu zbójnickiego… Z ust samych zbójników poznacie prawdziwe historie bieszczadzkich „chłopców zza buczka”! Obóz VIP w Bieszczadach to także podniebna podróż koleją gondolową nad Jeziorem Solińskim, Na szczycie czeka na Ciebie moc atrakcji. Zawitasz do parku rozrywki Tajemnicza Solina, gdzie spotkasz wiele magicznych stworzeń i miejsc. W wyprawie towarzyszyć nam będzie przewodnik – edukator, dzielący się ciekawostkami, anegdotkami i lokalnymi opowieściami.

SPORTOWY WYSIŁEK I SŁODKI RELAKS

Podczas turnusu stawiamy na holistyczne podejście do Waszego organizmu. Każdego dnia będziemy mieć czas na aktywność fizyczną (spokojnie!) o umiarkowanej intensywności;). Treningi taneczne, krótkie biegi, tabata, piłka nożna, siatkówka, będą przeplatać się ze słodkim lenistwem nad brzegiem basenu. Chcesz wykąpać się w górskim potoku? Na to też możesz liczyć!

ATRAKCJE DODATKOWE

Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji dodatkowych! Proponujemy udział w grze terenowej rozgrywanej na bieszczadzkich łąkach, która na pewno na długo zapadnie Wam w pamięć . W planie również strongman / strongwoman na wesoło, karaoke przy ognisku, just dance, obozowe teleturnieje, przejażdżka quadem, PAINTBALL, kolorowe party. Zaplanowaliśmy też warsztaty SURVIVALU na wesoło – zbudujemy szałas. Codziennie organizujemy również wieczory integracyjne, na których nie można się nudzić.

ZAKWATEROWANIE

Obóz VIP Bieszczady odbędzie się w Zwierzyniu, w ośrodku Uroczysko. Nocujemy w domkach 6-10 osobowych (uwaga domki są bardzo duże i komfortowe). Domki są w iście bieszczadzkim klimacie – drewniane i bardzo czyste. Na terenie ośrodka do dyspozycji mamy boiska, zewnętrzny basen, klimatyzowane sale z lustrami. Kuchnia dba o pyszne, zdrowe posiłki.

WYCHOWAWCY

Nasi wychowawcy to zawsze – oprócz uczestników, najważniejsze ogniwa każdego wyjazdu. Energia, cierpliwość, mnóstwo radości i uśmiechu to ich znaki rozpoznawcze. Szukacie kogoś, kto angażuje się na 100%? A może kogoś, kto zawsze Wam pomoże i sprawi, że poczujecie się bezpiecznie? Znajdziecie to wszystko u nas  Nasze motto nie zmieniło się od 10-ciu lat. „ Zróbmy wszystko, żeby ten obóz był najlepszym wyjazdem w życiu uczestników.”

 FOTO I VIDEO

Każdy uczestnik obozu otrzymuje od nas foto i video relacje po zakończeniu obozu, a Rodzice mogą podglądać relacje i zdjęcia na naszym profilu fb i instagramie : Akademia Sportu i Rozrywki. Zachęcamy do oglądania i komentowania.

 ZDROWY STYL ŻYCIA

Przywiązujemy ogromną wagę do zdrowego stylu życia, dlatego na naszym obozie obowiązuje zakaz jedzenia słodyczy. Podczas turnusu stawiamy na przeżycia w realu, laptopy ani tablety nie będą Wam potrzebne. Wiemy, że będziecie chcieli opowiedzieć Rodzicom o naszych atrakcjach, dlatego telefony komórkowe dostaniecie codziennie na 30min. Detoks cukrowy oraz telefonowy czas start!

CZEMU WARTO JECHAĆ NA OBÓZ VIP?

Bo kochamy to, co robimy, a obóz młodzieżowy to must have dla wszystkich, którzy ukończyli 10lat. Najlepsi instruktorzy, wychowawcy  i przede wszystkim cudowna bieszczadzka atmosfera sprawią, że to będzie najlepszy tydzień Waszych wakacji!

CENA ZAWIERA

Przejazd autokarem ,noclegi, zakwaterowanie, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem i kolację), atrakcje dodatkowe (drezyny, przejazd autokarem na połoniny, zwiedzanie Sanoka, wizytę w parku Tajemnicza Solina, opiekę przewodników, wejścia do parków) ,wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców, zajęcia i warsztaty sportowe, ubezpieczenie.

CENA: 2300zł

Dodatkowo płatne: Kolej gondolowa + transport + przewodnik (w zależności od ilości uczestników między 80 a 100zł)

Zastanawiasz się, co w przypadku nagłej choroby? Nie martw się! Mamy rozwiązanie na każdą sytuacje. Szczegóły podamy mailowo!

PROMOCJA 2+1

Zaproś na obóz 2 osoby które jeszcze nigdy nie były z nami na wyjeździe i zgarnij DARMOWE BLUZY DLA CAŁEJ 3 o wartości 100zł/szt.! Promocja obowiązuje do 30.06.2024

Jak skorzystać? Przy zapisie na obóz dwóch dodatkowych osób, poproś je o napisanie dodatkowego maila na kasia@akademiasir.pl z informacją, że jadą z Twojego polecenia. Bluzy klubowe dostaniecie na obozie.

PROMOCJA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Nie chcesz się z nami rozstawać? Mamy dobre wieści! Jeśli oprócz obozu, zapiszesz się również na jedną z naszych półkolonii, otrzymasz na nią 10% zniżki.

UWAGA – PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ 🙂

ZAPISY

Aby dokonać zapisu zjedź na dół strony i online wypełnij formularz zapisu, a także umowę online – jak tylko podpiszemy dokument elektronicznie zapis będzie potwierdzony. Umowę dostaniesz na maila. Zachęcamy również do upewnienia się, że są wolne miejsca pod numerami telefonów, które znajdą Państwo niżej.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do sekcji FAQ, gdzie znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy śmiało dzwoń i pisz.

664 528 690 – Kasia (zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14)
730 348 266 – Jacek

kasia@akademiasir.pl / biuro@wyjazdyobozy.pl

biuro@wyjazdyobozy.pl

Harmonogram wpłat

  • I Rata 1000zł do 14-stu dni od dnia zapisu
  • II Rata 1300zł do 15.06

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY
BANK ING: 18 1050 1445 1000 0097 8055 7154

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, Obóz VIP Bieszczady”