Zapraszamy dzieci i młodzież na najlepszy obóz taneczny w Polsce!

DANCE CAMP PREMIUM

Termin: 01.07 – 08.07.2023

Miejsce: Hotel Ostoia, ul. Zdrojowa 1, Rymanów

Wiek uczestników: 7-16 lat (na miejscu podział na grupy wiekowe oraz zaawansowania)

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Działamy LEGALNIE, a każdy nasz obóz jest objęty opieką Kuratorium Oświaty.

Czego możecie spodziewać się na obozie DANCE CAMP PREMIUM? Zapraszamy do rzucenia okiem na program 🙂

PRZEZDE WSZYSTKIM TANIEC

Obóz taneczny to 8 dni wypełnionych tańcem po brzegi. Poznacie różne style taneczne: cheerleading, hip hop, street, elementy akrobatyki, zumbę. Obozy przygotowujemy z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Dzięki naszemu doświadczeniu stworzyliśmy specjalny program szkoleniowy dostosowany do wieku oraz poziomu wszystkich uczestników. Podczas całego turnusu treningi odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich ilość i intensywność pozwala nauczyć się więcej niż w czasie całego semestru zajęć. Na zakończenie obozu, każda z grup podczas uroczystej gali zaprezentuje układy taneczne oraz akrobatyczne.

oboz-letni-2023-taneczny-rymanow

INSTRUKTORZY

Na naszym obozie będziecie się uczyć od najlepszych. Mistrzowie, wicemistrzowie Polski i Europy, szkoleniowcy z ogromnym doświadczeniem na scenie oraz przede wszystkim z pasją do nauczania – to właśnie oni. Trenerzy, których zapraszamy do współpracy to pasjonaci, którzy z uśmiechem i cierpliwością podzielą się z Wami tajnikami techniki i pracy z tańcem. 

PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE I MENTALNE

Podczas turnusu stawiamy na holistyczne podejście do Waszego organizmu. Każdego dnia będziemy trenować wytrzymałość, gibkość i szybkość. Treningi interwałowe, biegowe, przebieżki dla chętnych, to tylko część naszych planów. Pamiętamy również o mentalu – porozmawiamy o emocjach, pewności siebie, walce z tremą oraz umiejętności zaprezentowania się na scenie. Wieczorem proponujemy stretching lub jogę. 

ATRAKCJE DODATKOWE

Wiemy, że obóz to również czas relaksu. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji dodatkowych! Proponujemy udział w fabularnej grze terenowej „Zamach stulecia”, gdzie wcielicie się w role detektywów poszukujących wyjątkowo sprytnych złodziei. W planie również warsztaty teatralne czyli jak dobrze wypaść na scenie, mini playback show, karaoke, just dance, obozowe teleturnieje, grill, warsztaty kulinarne. Nie zabraknie również relaksu na basenie, w saunie, łaźni parowej a nawet… kręgli! Codziennie organizujemy również wieczory integracyjne, na których nie można się nudzić 🙂 

ZAKWATEROWANIE I ATRAKCJE W HOTELU

Dance Camp Premium odbędzie się w wyjątkowym Hotelu Ostoia. Do Waszej dyspozycji będzie wewnętrzny basen, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, siłownia, kręgielnia, plac zabaw. Zabytkowy park, w którym znajduje się hotel zajmuje powierzchnię 10 ha, rosną tutaj wiekowe dęby, topole, modrzewie. Park to ponad 2 km ścieżek spacerowych idealnych na treningi biegowe oraz relaksujące spacery. 

WYCHOWAWCY

Nasi wychowawcy to zawsze, oprócz uczestników,  najważniejsze ogniwa każdego wyjazdu. Energia, cierpliwość, mnóstwo radości i uśmiechu to ich znaki rozpoznawcze. Szukacie kogoś, kto angażuje się na 100%? A może kogoś, kto zawsze Wam pomoże i sprawi, że poczujecie się bezpiecznie? Znajdziecie to wszystko u nas 🙂 Nasze motto nie zmieniło się od 10-ciu lat. „ Zróbmy wszystko, żeby ten obóz był najlepszym wyjazdem w życiu dzieci.”

FOTO I VIDEO

Każdy uczestnik obozu otrzymuje od nas foto i video relacje. Chcesz kilka fotek z najlepszą przyjaciółką? Nie ma problemu! Znajdź fotografa a pamiątka na całe życie gwarantowana.

ZDROWY STYL ŻYCIA

Przywiązujemy ogromną wagę do zdrowego stylu życia, dlatego na naszym obozie obowiązuje zakaz jedzenia słodyczy. Podczas turnusu stawiamy na przeżycia w realu, laptopy ani tablety nie będą Wam potrzebne. Wiemy, że będziecie chcieli opowiedzieć Rodzicom o naszych atrakcjach, dlatego telefony komórkowe dostaniecie codziennie na 30min. Detoks cukrowy oraz telefonowy czas start!

CZEMU WARTO JECHAĆ NA OBÓZ DANCE CAMP PREMIUM?

Bo kochamy to, co robimy, a obóz taneczny to nasza perełka. Najlepsi instruktorzy, wychowawcy, zakwaterowanie w warunkach premium i przede wszystkim cudowna atmosfera sprawią, że to będzie najlepszy tydzień Waszych wakacji!

BRAK OPŁAT DODATKOWYCH – WSZYSTKO W CENIE

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem

Noclegi, zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4 osobowych

Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem i kolację)

Wszystkie atrakcje dodatkowe

Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców

Najlepszą kadrę instruktorską

Zajęcia i warsztaty sportowe

Ubezpieczenie

Podczas naszych obozów promujemy zdrowy styl życia, dlatego szykujcie się na cukrowy DETOX – obowiązuje zakaz słodyczy!

OFFLINE! Podczas obozów sportowych uczestnicy otrzymują telefony tylko na 30min w ciągu dnia.

Zastanawiasz się, co w przypadku nagłej choroby? Nie martw się! Mamy rozwiązanie na każdą sytuacje. Szczegóły podamy mailowo!

 

CENA DO 10.04.2023: 2100 ZŁ

CENA REGULARNA: 2300 ZŁ

Harmonogram wpłat:

W przypadku promocji do 10.04.2023:

  • I rata 1100 zł do dwóch tygodni od zapisu,
  • II rata  1000 zł do 01.06.

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, Dance Camp 2023”

W przypadku ceny regularnej:

  • I rata 1300 zł do dwóch tygodni od dnia zapisu,
  • II rata 1000 zł do 15.06.

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, Dance Camp 2023”