Akademia Sportu Future4 zaprasza na najlepszy obóz zimowy w Polsce! ⛷🏂

Zawsze chciałeś nauczyć się jeździć na nartach albo snowboardzie? A może kochasz sporty zimowe i chcesz spędzić czas z najlepszymi ludźmi?  Na tym obozie nie będzie czasu na nudę, a zamiast niej mamy dla Ciebie OGROMNĄ ilość atrakcji i pozytywnej energii! Odkryjesz z nami zimowy klimat gór, ale przede wszystkim wyluzujesz w trakcie ferii.

Termin: 4 – 11.02.2023

Miejsce: Dom Wczasowy Giewont – Murzasichle

Wiek uczestników: 6-17 lat (na miejscu podział na grupy wiekowe oraz zaawansowania)

Pamiętajcie, że działamy LEGALNIE, a każdy nasz obóz jest objęty opieką Kuratorium Oświaty. 

Posiadamy aktualny wpis do rejestru organizatorów sportu i turystyki. 

 

SPORTY ZIMOWE I NIE TYLKO

Przygotowaliśmy dla Was pakiet zajęć sportowych. ZIMOWE: Jeżeli jesteś początkujący nie martw się – zawsze dzielimy grupy ze względu na poziom zaawansowania: Pierwsza grupa dla osób, które chcą nauczyć się podstaw jazdy. Druga dla osób, które chcą doskonalić technikę zjazdów. Będą nad Wami czuwać licencjonowani instruktorzy. Stoki, z których będziemy korzystać to: Stacja Narciarska Murzasichle-Ski, który posiada 6 wyciągów narciarskich na trasach o długościach 180-350m o zróżnicowanym stopniu trudności, a także 2 inne wyciągi w pobliżu – tak żeby nie było nudno 🙂

Oprócz zajęć na zewnątrz mamy dla Was ofertę zajęć na sali. Codziennie do wyboru: show dance, zumba, piłka nożna na śniegu, treningi wzmacniające i ogólnorozwojowe.

Do naszej dyspozycji na terenie ośrodka znajduje się wewnętrzny basen z jacuzzi.

DAWKA ADRENALINY

Jesteś spragniony wrażeń? Mamy dla Ciebie strzelanie z łuków, wycieczkę zimowym szlakiem, snow tubing – szalone zjazdy na pontonie. Oprócz tego … Przygotowaliśmy coś specjalnego, ale o tym wkrótce 😉 Poznamy to co zawsze może się przydać – warsztaty bezpieczeństwa górskiego i lawinowe ABC. Lubisz zagadki? Świetnie – przygotowaliśmy dla Was zimowe podchody w sercu lasu! Uczymy się pierwszej pomocy na fantomach oraz z prawdziwym ratowniczym sprzętem.

RELAKS

Pamiętamy, że ferie to również czas odpoczynku. W tym roku zabieramy Was do Term Bukovina, gdzie czeka na Was 7 basenów wewnętrznych, 5 zewnętrznych, 3 zjeżdżalnie… Oprócz tego zaplanowaliśmy liczne warsztaty m.in.: domowe spa (tylko dla dziewczyn) – przy relaksującej muzyce nauczymy się robić domowe maseczki, poznamy podstawy masażu dłoni i oczywiście poplotkujemy. W programie również warsztaty kulinarne, kreatywne i plastyczne. Nie zapomnieliśmy też o męskiej części naszego obozu – dla Was przygotowaliśmy turniej Fifa z nagrodami! Czeka na Was również wieczór filmowy. Ciepły kocyk, herbatka, popcorn i najlepsze filmy w towarzystwie przyjaciół – brzmi jak plan idealny. Będzie również dzień gier planszowych gdzie znajdziemy same nowości i trochę sprawdzonych klasyków- każdy znajdzie coś dla siebie.

TROCHĘ SZALEŃSTWA

Po dniu pełnym wrażeń można odpiąć wrotki i wskoczyć na niezapomniane i szalone wieczory integracyjne organizowane przez najlepszą kadrę. Przygotujcie się na karaoke – również w wydaniu kadry 🙂. W planach mamy też dyskotekę tematyczną (trwają konsultacje w sprawie wyboru konkretnego tematu 😉).

KADRA

Przez cały obóz towarzyszyć Wam będą najlepsi instruktorzy i wychowawcy pod słońcem. Nauczycie się od nich wszystkiego, są wśród nich, wieloletni instruktorzy i pasjonaci narciarstwa, taneczni mistrzowie i wicemistrzowie Polski. Wychowawcy to najfajniejsi animatorzy i osoby z niezliczoną liczbą zainteresowań, z którymi nie można się nudzić a kto znani jeździ regularnie napewno pamięta nasza kadrę doskonale.

RAMOWY PLAN OBOZU:

7:30 – Pobudka

8:00 – Poranny rozruch

8:30 –  Śniadanie

9:15 – Wyjście na stok

9:30 – 12:30 – Jazda na nartach w podgrupach z instruktorami (z przerwą na herbatkę)

13:30 – Obiad

14:00 – 14:30 – Przerwa poobiednia

14:30 – 16:30 – Zajęcia sportowe do wyboru (show dance, zumba, piłka nożna, treningi wzmacniające i ogólnorozwojowe) Dla chętnych ponowne wyjście na stok.

16:30 – 18:00 – Zimowe podchody

18:00 – 18:30 – Kolacja

19:30 – 22:00 – Dyskoteka

Plan dnia jest ramowy – każdego dnia mamy zaplanowane mnóstwo atrakcji, które są uzależnione od warunków atmosferycznych oraz poziomu zmęczenia dzieci 😉

 

OŚRODEK:

Podczas obozu będziemy nocować w Domu Wczasowym Giewont w Murzasichle. Zapewnia wszystko, czego nam potrzeba: wygodne pokoje – 2,3,4 i 5 osobowe z pełnym wyposażeniem oraz łazienką, sala treningowa, basen z jacuzzi, a dodatkowo przez okno będziemy podziwiać górskie szczyty. Dzięki niemu poczujey prawdziwą atmosferę Tatr. Najbliższy stok znajduje się 350m od ośrodka.

https://giewont-zakopane.pl/

 

BONUS:

Każdy uczestnik obozu ZA DARMO! otrzymuje od nas foto i video relacje. Chcesz kilka fotek z najlepszą przyjaciółką? Nie ma problemu! Znajdź fotografa a pamiątka na całe życie gwarantowana.

Gwarantujemy perfekcyjnie zaplanowany program, dzięki któremu znajdziesz balans między sportem a wypoczynkiem i naładujesz akumulatory 🙂

Każdy wyjazd to przede wszystkim ludzie, a znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest POZYTYWNA ENERGIA! Profesjonalna, uśmiechnięta i radosna kadra czeka, żeby Cię poznać!

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem klasy LUX

Noclegi, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych

Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem i kolacje)

Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców

Najlepszą kadrę instruktorską

Zajęcia i warsztaty sportowe

Ubezpieczenie

Pamiętajcie, że działamy LEGALNIE, a każdy nasz obóz jest objęty opieką Kuratorium Oświaty.

Podczas naszych obozów promujemy zdrowy styl życia, dlatego szykujcie się na cukrowy DETOX – obowiązuje zakaz słodyczy!

OFFLINE! Podczas obozów sportowych uczestnicy otrzymują telefony tylko na 30min w ciągu dnia.

Zastanawiasz się, co w przypadku COVID-19 lub kwarantanny? Nie martw się! Mamy rozwiązanie na każdą sytuacje ? Szczegóły podamy mailowo!

CENA DO 15.11: 1800 ZŁ

CENA REGULARNA: 1950 ZŁ

Harmonogram wpłat:

W przypadku promocji do 30.11:

  1. 800 zł do dwóch tygodni od zapisu (przypominamy o możliwości realizacji bonu turystycznego)
  1. 1000 zł do 30.12

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka, Obóz zimowy 2023

 

W przypadku ceny regularnej:

  1. 800 zł do dwóch tygodni od dnia zapisu
  2. 1150 zł do 15.01.2023

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka, Obóz zimowy 2023

 

ZAPISY

Aby dokonać zapisu zjedź na dół strony i online wypełnij formularz – jak tylko podpiszemy dokument elektronicznie zapis będzie potwierdzony. Umowę dostaniesz na maila. Zachęcamy również do upewnienia się, że są wolne miejsca pod numerami telefonów, które znajdą Państwo niżej.

Masz jakieś pytania? Śmiało dzwoń lub pisz!
664 528 690 – Kasia (zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14)
730 348 266 – Jacek

kasia@future4.pl / biuro@wyjazdyobozy.pl

biuro@wyjazdyobozy.pl
www.wyjazdyobozy.pl

Zobaczcie jak było kiedyś:

Podpisz umowę Online