Akademia Sportu Future4 zaprasza na obóz sportowo przygodowy

w Zawoi!

 

Jesteś aktywny i ciekawy świata??? Lubisz poznawać nowe miejsce i zdobywać cenne umiejętności? Ten obóz jest dla Ciebie! ?? Podczas przygodowo – sportowego obozu w Zawoi, odkryjesz w sobie żyłkę detektywistyczną ??a także spędzisz ciekawie czas na ulubionych grach i zabawach sportowych. Wszystko to obleczone w świetną zabawę i mnóstwo pozytywnej energii.

Termin: 21-28.08

Miejsce: OW Zawojka, Zawoja

Wiek uczestników: 6-14 lat (podział na grupy wiekowe)

 

SPORT I PRZYGODA, czyli główne atrakcje obozowe

Przygotowaliśmy dla Was szereg ciekawych zajęć, których nie znajdziecie nigdzie indziej! Terenoznawstwo???, czyli naukę poruszania się w lesie i na szlakach górskich. Dowiesz się, jak czytać mapę i na co zwracać uwagę w lesie, żeby zawsze odnaleźć właściwą drogę. Zdobyte umiejętności wykorzystasz w grze terenowej, w której będziecie szukać ukrytych Skarbów??? Jak przystało na obóz sportowy, codziennie będziesz mieć do wyboru inne aktywności sportowe, m.in. : gry zespołowe?‍♂️, zajęcia taneczne?‍♂️, ćwiczenia wzmacniające, piłka nożna, sztuki walki. Nie chcesz brać udziału w zajęciach z danej dyscypliny? Nie martw się, na pewno znajdziemy jakąś alternatywę! ?️‍♀️?‍?Nie zabraknie również wycieczek pieszych m.in. do Babiogórskiego Parku Narodowego.

 

ATRAKCJE DODATKOWE, czyli zabawa w grupie

Obóz będzie obfitować w niecodzienne atrakcje! Podczas wyjazdu odbędą się warsztaty Folk Design?? a także niesamowicie ciekawe zajęcia z malowania na szkle?‍♀️. Nasza cudowna kadra przygotowała również szereg zabaw integracyjnych m.in. teleturniej „Milionerzy” oraz „Jaka to melodia”. Na obozie nie może zabraknąć również dyskoteki?‍♀️??? – tym razem w stylu góralskim! Po ciężkim dniu przyda się chwila relaksu – wieczorne projekcje najlepszych filmów?? z pyszną herbatką i popcornem… Brzmi idealnie???

 

BONUS

Każdy uczestnik obozu ZA DARMO?, otrzymuje od nas foto i video relacje??. Chcesz kilka fotek z najlepszą przyjaciółką? Nie ma problemu! Znajdź fotografa a pamiątka na całe życie gwarantowana.

Gwarantujemy perfekcyjnie zaplanowany program, dzięki któremu znajdziesz balans między sportem a wypoczynkiem i naładujesz akumulatory

 

DOSTĘPNE DYSCYPLINY SPORTOWE:

Gry i zabawy zespołowe, siatkówka, piłka nożna⚽️, taniec, zumba, fitness?️‍♀️, ćwiczenia ogólnorozwojowe, badminton, jogging, pływanie?‍♂️, sztuki walki.

 

ATRAKCJE DODATKOWE:

Gra terenowa???, bieg na orientacje, warsztaty plastyczne, tor przeszkód, warsztaty Folk Design, warsztaty malowania na szkle, teleturniej „Milionerzy”? i „Jaka to melodia”, wycieczki piesze, dyskoteka w stylu góralskim, wieczór filmowy, ognisko z pieczeniem kiełbasek?, obozowy „Mam talent”, wyjście na basen.

 

Cena zawiera:

Przejazd autokarem klasy LUX
Noclegi, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych
Pełne (pyszne!) wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem i kolacje)
Nielimitowany dostęp do wody pitnej
Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców
Zajęcia i warsztaty sportowe
Ubezpieczenie

Pamiętajcie, że działamy LEGALNIE, a każdy nasz obóz jest objęty opieką Kuratorium Oświaty.

CENA: TYLKO DO 15 KWIETNIA 1050zl
Cena regularna 1150zł

 

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka, Obóz Zawoja 2020

 

Masz jakieś pytania? Śmiało dzwoń lub pisz!
664 528 690 – Kasia
730 348 266 – Jacek

www.wyjazdyobozy.pl
biuro@wyjazdyobozy.pl