Najlepszy obóz piłkarski w Polsce ! Jedź z nami i naucz się w 8 dni tyle co w 6 miesięcy.

FOOTBALL CAMP PREMIUM

Termin: 01.07 – 08.07.2023

Miejsce: Hotel Ostoia, ul. Zdrojowa 1, Rymanów 

Wiek uczestników: 7-16 lat (na miejscu podział na grupy wiekowe oraz zaawansowania)

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Działamy LEGALNIE, a każdy nasz obóz jest objęty opieką Kuratorium Oświaty.

Czego możecie spodziewać się na obozie FOOTBALL CAMP PREMIUM? Zapraszamy do rzucenia okiem na program 🙂

PRZEDE WSZYSTKIM PIŁKA NOŻNA

Obóz piłkarski to 8 dni wypełnionych piłką nożną po brzegi. Poznacie różne formy treningu: celnościowy, bramkarski, taktyczny. Obozy przygotowujemy z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Dzięki naszemu doświadczeniu stworzyliśmy specjalny program szkoleniowy dostosowany do wieku oraz poziomu wszystkich uczestników. Podczas całego turnusu treningi odbywają się na każdym poziomie zaawansowania, a ich ilość i intensywność pozwala nauczyć się więcej niż w czasie całego semestru zajęć. Nie zabraknie również sparingów, oraz rozgrywek w ramach Ligii Mistrzów. Na zakończenie obozu, odbędzie się uroczysty finał, oraz wręczenie nagród. 

Zapisz się na obóz
Piłka Nożna Otwarta Rekrutacja Plakat

INSTRUKTORZY

Na naszym obozie będziecie się uczyć od najlepszych. Trenerzy, oraz aktywnie grający zawodnicy posiadają doświadczenie na boisku oraz przede wszystkim charakteryzują się pasją do nauczania. Trenerzy, których zapraszamy do współpracy to pasjonaci, którzy z uśmiechem i cierpliwością podzielą się z Wami tajnikami techniki i pracy z piłką.

PRZYGOTOWANIE FIZYCZNE I MENTALNE

Podczas turnusu stawiamy na holistyczne podejście do Waszego organizmu. Każdego dnia będziemy trenować wytrzymałość, gibkość i szybkość. Treningi interwałowe, biegowe, przebieżki dla chętnych, to tylko część naszych planów. Pamiętamy również o mentalu – porozmawiamy o emocjach, pewności siebie oraz o tym, jak poradzić sobie z porażką. Wieczorem proponujemy stretching lub jogę.

ATRAKCJE DODATKOWE

Wiemy, że obóz to również czas relaksu. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji dodatkowych! Proponujemy udział w fabularnej grze terenowej „Zamach stulecia”, gdzie wcielicie się w role detektywów poszukujących wyjątkowo sprytnych złodziei. W planie również turniej FIFA, mini playback show, karaoke, just dance, obozowe teleturnieje, grill, warsztaty kulinarne. Nie zabraknie również relaksu na basenie, w saunie, łaźni parowej a nawet… kręgli! Codziennie organizujemy również wieczory integracyjne, na których, jak już wiecie, nie można się nudzić 🙂

ZAKWATEROWANIE I ATRAKCJE  W HOTELU

Football Camp Premium odbędzie się w wyjątkowym hotelu Ostoia. Do Waszej dyspozycji będzie wewnętrzny basen, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, siłownia, kręgielnia,  plac zabaw. Zabytkowy park, w którym znajduje się hotel  zajmuje powierzchnię 10 ha, rosną tutaj wiekowe dęby, topole, modrzewie. Park to ponad 2 km ścieżek spacerowych idealnych na treningi biegowe oraz relaksujące spacery. Treningi piłkarskie będą odbywać się na orliku oraz na profesjonalnym boisku pełnowymiarowym.

WYCHOWAWCY

Nasi wychowawcy to zawsze – oprócz uczestników, najważniejsze ogniwa każdego wyjazdu. Energia, cierpliwość, mnóstwo radości i uśmiechu to ich znaki rozpoznawcze. Szukacie kogoś, kto angażuje się na 100%? A może kogoś, kto zawsze Wam pomoże i sprawi, że poczujecie się bezpiecznie? Znajdziecie to wszystko u nas 🙂 Nasze motto nie zmieniło się od 10-ciu lat. „ Zróbmy wszystko, żeby ten obóz był najlepszym wyjazdem w życiu dzieci

FOTO I VIDEO

Każdy uczestnik obozu otrzymuje od nas foto i video relacje. Chcesz kilka fotek z najlepszym kumplem? Nie ma problemu! Znajdź fotografa a pamiątka na całe życie gwarantowana.

ZDROWY STYL ŻYCIA

Przywiązujemy ogromną wagę do zdrowego stylu życia, dlatego na naszym obozie obowiązuje zakaz jedzenia słodyczy. Podczas turnusu stawiamy na przeżycia w realu, laptopy ani tablety nie będą Wam potrzebne. Wiemy, że będziecie chcieli opowiedzieć Rodzicom o naszych atrakcjach, dlatego telefony komórkowe dostaniecie codziennie na 30min. Detoks cukrowy oraz telefonowy czas start!

CZEMU WARTO JECHAĆ NA OBÓZ FOOTBAL CAMP PREMIUM?

Bo kochamy to, co robimy, a obóz piłkarski to nasza perełka. Najlepsi instruktorzy, wychowawcy, zakwaterowanie w warunkach premium i przede wszystkim cudowna atmosfera sprawią, że to będzie najlepszy tydzień Waszych wakacji!

BRAK OPŁAT DODATKOWYCH – WSZYSTKO W CENIE

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem

Noclegi, zakwaterowanie w pokojach 2,3 i 4 osobowych

Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem i kolację)

Wszystkie atrakcje dodatkowe

Wynajem boiska

Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców

Najlepszą kadrę instruktorską

Zajęcia i warsztaty sportowe

Ubezpieczenie

Podczas naszych obozów promujemy zdrowy styl życia, dlatego szykujcie się na cukrowy DETOX – obowiązuje zakaz słodyczy!

OFFLINE! Podczas obozów sportowych uczestnicy otrzymują telefony tylko na 30min w ciągu dnia.

Zastanawiasz się, co w przypadku nagłej choroby? Nie martw się! Mamy rozwiązanie na każdą sytuacje. Szczegóły podamy mailowo!

 

 

CENA DO 10.04.2023: 2100 ZŁ

CENA REGULARNA: 2300 ZŁ

Harmonogram wpłat:

W przypadku promocji do 10.04.2023:

  • I rata 1100 zł do dwóch tygodni od zapisu,
  • II rata 1000 zł do 01.06.

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, Football Camp 2023”

W przypadku ceny regularnej:

  • I rata 1300 zł do dwóch tygodni od dnia zapisu,
  • II rata 1000 zł do 15.06.

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, Football Camp 2023”