Akademia Sportu Future4 zaprasza na najlepszy obóz sportowo – piłkarski w

Polsce!⚽️⚽️?

 

Uwielbiasz gre w piłkę od zawsze i pragniesz podnosić swoje kwalifikacje u NAJLEPSZYCH?instruktorów? ?‍♂️A może dopiero zaczynasz przygodę piłkarską ale wiesz, że pokochasz to od pierwszego meczu? Ten obóz jest dla Ciebie! Na naszych obozach sportowo –  piłkarskich stawiamy na MNÓSTWO pozytywnej energii??, profesjonalne podejście do zajęć ale też na mentalną stronę tej dyscypliny?. Z nami rozwiniesz się wielotorowo, a po obozie sam będziesz w szoku, ile się nauczyłeś.

Termin: 9.07 – 19.07

Miejsce: OW Dukat, Czarny Dunajec

Wiek uczestników : 7-16 lat ( na miejscu podział na grupy wiekowe oraz zaawansowania)

RÓŻNORODNE TRENINGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Przygotowaliśmy dla Was pakiet zajęć piłkarskich i sportowych, na najwyższym poziomie! Codziennie będziesz mógł zmierzyć się z treningiem taktycznym, szybkościowym, celnościowym, oraz oczywiście w sparingach. NOWOŚĆ! W tym roku, będziecie uczestnikami wyjątkowych warsztatów, podczas których dowiecie się, jak radzić sobie ze stresem podczas sportowej rywalizacji. Ale to nie wszystko…. Wasze piłkarskie zmagania będzie śledzić pilnie kamera??, bo czeka na Was nakręcenie obozowego filmiku, którego będziecie gwiazdami!!!
Każdego dnia będziesz brać udział w 6 godzinach zajęć sportowyh, w tym w wieczornym, wyciszającym stretchingu?. Jeśli nadal będzie Wam mało, co 2 dni będzie się odbywać pakiet zajęć wzmacniających ( na świeżym powietrzu lub na siłowni)?️‍♀️?️‍♂️.

UWAGA! W tym roku, wszyscy uczestnicy obozu piłkarskiego będą brać udział w obozowej Lidze Mistrzów – zbieraj punkty i wygrywaj. Na czym dokładnie to polega, dowiecie się już niedługo… ???
Pamiętajcie, że podczas obozu dzielimy się na grupy zaawansowania tak, żeby każdy z Was miał zajęcia dopasowane do swojego poziomu.

 

ATRAKCJE DODATKOWE CZYLI ZABAWA W GRUPIE

Nie martw się, nie zapomnieliśmy że obóz piłkarski to dalej wakacje… ???Jeśli nas znasz, to z pewnością dobrze wiesz, że stawiamy na dobrą energie i mnóstwo uśmiechu. Codziennie będziesz mógł wziąć udział w zupełnie zwariowanych animacjach, przygotowanych przez naszą kadre. Co Cie czeka? Nie zdradzimy wszystkiego, ale bądź gotowy m.in. na paintballa na wesoło,karaoke (gwiazdami będziecie nie tylko Wy, ale też kadra!) ???a także chwile relaksu w basenie☕️. Po ciężkim dniu przyda sie chwila relaksu – wieczorne projekcje najlepszych filmów?? z pyszną herbatką i popcornem… Brzmi idealnie??? Podczas obozu nie zabraknie tez warsztatów plastycznych, wycieczek górskich oraz dyskoteki. Przez cały obóz, w wolnym czasie będziecie integrować się z uczestniczkami obozu tanecznego 😉

OŚRODEK

Ośrodek Dukat w Czarnym Dunajcu, został gruntownie wyremontowany w 2020roku i zapewnia wszystko, czego będziemy potrzebować na naszych obozach : wygodne pokoje, boisko trawiaste,orlik, boisko do siatkówki plażowej, hale sportową (w razie deszczu, treningi odbędą się zgodnie z planem!), sale treningowe, oraz trzy sale z lustrami. Oprócz tego będziecie mogli cieszyć się zewnętrznym basem z ogromną zjeżdżalnią!

BONUS

Każdy uczestnik obozu ZA DARMO?, otrzymuje od nas foto i video relacje?. Chcesz kilka fotek z najlepszym kolegą? Nie ma problemu! Znajdź fotografa a pamiątka na całe życie gwarantowana.

 

BONUS II

W tym samym czasie, w tym samym ośrodku odbywa się nasz obóz taneczny– jeśli masz siostrę/brata/ znajomych, którzy nie kochają piłki, ale chcecie spędzić wakacje razem to zapraszamy do udziału w obozie tanecznym ??‍♂️

Gwarantujemy perfekcyjnie zaplanowany program, dzięki któremu znajdziesz balans między sportem a wypoczynkiem i naładujesz akumulatory

Każdy wyjazd to przede wszystkim ludzie???, a znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest POZYTYWNA ENERGIA??. Profesjonalna, uśmiechnięta i radosna kadra czeka, żeby Cię poznać!

 

DOSTĘPNE ZAJĘCIA SPORTOWE:

Jogging⛹️‍♀️, zajęcia taktyczne, trening bramkarski, trening szybkościowy, sparingi, zajęcia wzmacniające, zajęcia na siłowni, pływanie

 

ATRAKCJE DODATKOWE:

Gra terenowa???, warsztaty plastyczne, NEW warsztaty chemiczne, puchar dla najlepszego piłkarza obozu???, sparingi, kręcenie obozowego teledysku, wyjścia na basen?‍♀️, pantball na wesoło, teleturniej „Milionerzy” i „Jaka to melodia”, wycieczki piesze, dyskoteka z karaoke?‍♀️??, ognisko z pieczeniem kiełbasek i wiele innych.

 

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem klasy LUX
Noclegi, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4  osobowych
Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem i kolacje)
Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców
❗️❗️?Najlepszą kadrę instruktorską
Zajęcia i warsztaty sportowe
Ubezpieczenie

Pamiętajcie, że działamy LEGALNIE, a każdy nasz obóz jest objęty opieką Kuratorium Oświaty.

Podczas naszych obozów promujemy zdrowy styl życia, dlatego szykujcie się na cukrowy DETOX – obowiązuje zakaz słodyczy !!!????

OFFLINE! Podczas obozów sportowych uczestnicy otrzymują telefony tylko na 30min w ciągu dnia 🙂

W 10 dni nauczysz się tyle, ile przez cały rok regularnych zajeć!!!❗️??

 

Zastanawiasz się, co w przypadku COVID-19 lub kwarantanny? Nie martw się! Mamy rozwiązanie na każdą sytuacje 🙂 Szczegóły podamy mailowo!

 

CENA: TYLKO DO KOŃCA MARCA 1599ZŁ !
Cena regularna 1749ZŁ

Harmonogram wpłat:

W przypadku promocji marcowej:

  1. 500zł do 30.03

2. 1099zł do 30.06 (tą ratę można rozłożyc na dwie mniejsze – jeśli Państwo chcą, zapraszam do kontaktu)

W przypadku ceny regularnej:

  1. 600zł do dwóch tygodni od dnia zapisu
  2. 1149zł do 30.06 (tą ratę można rozłożyć na dwie mniejsze – jeśli Państwo chcą, zapraszam do kontaktu)

664 528 690 – Kasia (zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14)
730 348 266 – Jacek

kasia@future4.pl / biuro@wyjazdyobozy.pl


Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka, Obóz piłkarski 2021

Masz jakieś pytania? Śmiało dzwoń lub pisz!

730 348 266

kasia@future4.pl / biuro@wyjazdyobozy.pl
www.wyjazdyobozy.pl

Podpisz umowę Online