Akademia Sportu Future4 zaprasza na NOWOŚĆ obóz młodzieżowy

V.I.P. Bieszczadzki Chill 2021!!!

 

Z nami nie ma miejsca na nudę! Lubisz aktywny wypoczynek na łonie natury? ?️‍♀️⚽️Kochasz góry, las i pozytywnie zakręconych ludzi??? Mamy coś dla Ciebie! Podczas obozu młodzieżowego oderwiesz się od codzienności i w gronie rówiesników przeżyjesz najlepsze wakacje w życiu! W Bieszczadach poczujesz bliskość natury, przy odrobinie szczęścia zobaczysz zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Poznasz też smak piosenek śpiewanych przy ognisku, ale nie zabraknie też czasu na zajęcia sportowe czy dyskoteki. Po tym ciężkim roku, zasługujesz na naładowanie akumulatorów z najbardziej zakręconą i pozytywną ekipą pod słońcem!

Termin: 26.07 – 03.08

Miejsce: Ośrodek Uroczysko, Bieszczady

Wiek uczestników: 12-18 lat (podział na grupy wiekowe)

 

ODPOCZYNEK DLA UMYSŁU I TRENING DLA CIAŁA

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowo różnorodny pakiet rozrywek sportowych i mentalnych?‍♀️?. Możesz spróbować swoich sil w turniejach piłki plażowej, bitwie tanecznej, a nawet… jodze ? W otoczeniu lasu zabierzemy Was na liczne górskie wycieczki, a także na rejs statkiem. Każdego dnia zaplanowaliśmy dla Was inne animacje (paintball, kajaki, zumba, gra terenowa, podchody…). Oprócz tego zapraszamy na zajęcia sportowe : taneczne, piłkarskie, fitnessowe, wzmacniające, siatkarskie…. Jeżeli jesteś początkujący nie martw się – zawsze dzielimy grupy ze względu na poziom zaawansowania w myśl idei – od zera do bohatera! ? UWAGA! Nie musisz brać udziału we wszystkich zajęciach – sam wybierasz, na co masz ochotę 😉 Obóz Bieszczadzki Chill to przede wszystkim kontakt z naturą : poznasz Bieszczady, popłyniesz kajakiem, wykąpiesz się w Solinie…. Czego chcieć więcej 🙂

 

ATRAKCJE DODATKOWE

Gdy będziesz mieć już dość sportu, zapraszamy na grę terenową??, w której trzeba wytężyć umysł i odnaleźć w sobie pierwiastek detektywa?️‍♀️. Możesz też wyrazić siebie podczas warsztatów plastycznych oraz atrakcji artystycznych. Mnóstwo emocji dostarczy też obozowa dyskoteka przebierana… W stylu KICZ PARTY?‍♀️. Chcesz mocniejszych wrażeń? Zapraszamy na paintballa : )NOWOŚĆ! W tym roku, odpicujemy bryke – farby i spraye w dłoń! Akcja pimp my ride rusza z impetem! Bieszczady to przede wszystkim natura, zapraszamy Was na bieszczadzkie Safari, na spływ kajakowy, do rezerwatu przyrody (zobaczymy bobry!)… Po ciężkim dniu przyda się chwila relaksu – wieczorne projekcje najlepszych filmów?? z pyszną herbatką i popcornem… Brzmi idealnie?

 

W programie:

  • RunMagedon – kto pokona swoje słabości i dotrwa do końca…?
  • Paintball w bieszczadzkich lasach – może tym razem chłopcy zmierzą się z dziewczynami?
  • Spływ po malowniczej dolinie Sanu – dla chętnych (jeden z najłagodniejszych)
  • Wycieczka po najważniejszych atrakcjach w Bieszczadach: Spacer po Lutowiskach (EkoMuzeum), wystawa wypału węgla drzewnego, tajniki Bieszczadzkiego Parku Narodowego, wizyta  w bieszczadzkiej bacówce, czas w Cisnej na zakup pamiątek, cerkiew w Górzance, najpiękniejszy punkt widokowy w Polańczyku, rejs statkiem z Polańczyka do Soliny, spacer z przewodnikiem po zaporze w Solinie)
  • Rejs statkiem po Solinie
  • Dyskoteka Kicz Party
  • Pimp my ride NOWOŚĆ
  • Imprezy i animacje w największej w Bieszczadach Chacie Grillowej (nauczymy sie bieszczadzkich piosenek!)
  • Kąpiele w zewnętrznym basenie i POOL PARTY

 

OŚRODEK

Podczas obozu V.I.P. będziemy nocować w wybudowanych w 2020roku domkach, na ogrodzonym, ogromnym terenie. Dookoła nas las, las i jeszcze raz las 🙂 Ośrodek Uroczysko, to jedyny taki ośrodek w Bieszczadach –  aż 3ha teren, będzie do naszej dyspozycji. Oprócz tego, w ośrodku znajdują się trzy sale taneczne z lustrami, hala sportowa, sala gimnastyczna, sala gier (pilkarzyki, ping pong), basen zewnętrzny, z którego będziemy codziennie korzystać 😉

BONUS

Każdy uczestnik obozu ZA DARMO?, otrzymuje od nas foto i video relacje??. Chcesz kilka fotek z najlepszą przyjaciółką? Nie ma problemu! Znajdź fotografa a pamiątka na całe życie gwarantowana.

Gwarantujemy perfekcyjnie zaplanowany program, dzięki któremu znajdziesz balans między sportem a wypoczynkiem i naładujesz akumulatory

Każdy wyjazd to przede wszystkim ludzie???‍?, a znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest POZYTYWNA ENERGIA???. Profesjonalna, uśmiechnięta i radosna kadra czeka, żeby Cię poznać!

 

Na obozie V.I.P. stawiamy na kontakt z naturą – odetchnij i w otoczeniu rówieśników poczuj energie, jaką daje to miejsce. Z nami zresetujesz się i nabierzesz sił na cały kolejny rok 🙂

 

Cena zawiera:

Przejazd autokarem klasy LUX

Noclegi, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych

Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem i kolacje)

Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców

Zajęcia i warsztaty sportowe

Wycieczki po najważniejszych Bieszczadzkich atrakcjach

Ubezpieczenie

 

Koszty dodatkowe:

Spływ kajakowy lub pontonowy doliną Sanu, lub inną trasą – ok. 60zł od osoby (w zależności od ilości chętnych)

 

Zastanawiasz się, co w przypadku COVID-19 lub kwarantanny? Nie martw się! Mamy rozwiązanie na każdą sytuacje ? Szczegóły podamy mailowo!

CENA: TYLKO DO KOŃCA MARCA 1199ZŁ

Cena regularna: 1399zł

Harmonogram wpłat promocja marcowa:

I rata: 400zł

II rata: 799zł (tę ratę można podzielić na dwie mniejsze, jeśli Państwo wolą)

Harmonogram wpłat cena regularna:

I rata: 500zł

II rata: 899zł (tę ratę można podzielić na dwie mniejsze, jeśli Państwo wolą)

 

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: imię i nazwisko dziecka, VIP Bieszczady

 

Masz jakieś pytania? Śmiało dzwoń lub pisz!

664 528 690 – Kasia (w godzinach 9-14)

730 348 266 – Jacek

biuro@wyjazdyobozy.pl / kasia@future4.pl

www.wyjazdyobozy.pl

Podpisz umowę Online