Zapraszamy młodzież na najlepszy obóz młodzieżowy w Polsce! 

VIP CAMP 7×7

Termin: 16.07 – 22.07.2023

Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, Frysztak (woj. podkarpackie)

Wiek uczestników: 11-18 lat (na miejscu podział na grupy wiekowe oraz zaawansowania)

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Działamy LEGALNIE, a każdy nasz obóz jest objęty opieką Kuratorium Oświaty.

Czego możecie spodziewać się na obozie VIP CAMP 7×7? Zapraszamy do rzucenia okiem na program 🙂

PRZEDE WSZYSTKIM RÓŻNORODNOŚĆ

Każdego dnia możesz spróbować zupełnie innej aktywności. Przygotowaliśmy dla Was aż 6, całkowicie różnych dni tematycznych. Każdy z nich to przede wszystkim inny sport – skorzystamy z niesamowicie bogatej oferty sportowej naszego ośrodka. Zaznajomicie się z podstawami takich sportów jak: siatkówka plażowa, badminton, rugby, taniec, piłka nożna, unihokej, łucznictwo, pływanie. Nie widzisz się w rugby? Nie martw się! Na obozach młodzieżowych korzystasz z tych atrakcji, na które masz ochotę. Do wyboru również zumba, aquaerobik, salsa (również w parach!), treningi biegowe… Na pewno znajdziesz coś dla siebie. A to wszystko wśród znajomych! 

INSTRUKTORZY

Na naszym obozie będziecie się uczyć od najlepszych. Szkoleniowcy z doświadczeniem oraz przede wszystkim z pasją do nauczania – to właśnie oni. Trenerzy, których zapraszamy do współpracy to pasjonaci, którzy z uśmiechem i cierpliwością podzielą się z Wami tajnikami techniki  i pracy z ciałem. 

SPORTOWY WYSIŁEK I SŁODKI RELAKS

Podczas turnusu stawiamy na holistyczne podejście do Waszego organizmu. Każdego dnia będziemy trenować wytrzymałość, gibkość i szybkość. Treningi interwałowe, biegowe, przebieżki dla chętnych, to tylko część naszych planów. Pamiętamy również o mentalu – porozmawiamy o emocjach, pewności siebie, relacjach w grupie. Wieczorem proponujemy stretching lub jogę. Dużą część naszego obozu będzie stanowić RELAKS! Jeśli już nas znacie to na pewno wiecie, że nie oznacza to leżenia nad basenem… „Jaka to melodia” w wodzie, karaoke przy ognisku, spacery na łonie natury, wieczorna obserwacja gwiazd, game room, bitwa balonowa, zajęcia kreatywne – to tylko część relaksujących atrakcji.

ATRAKCJE DODATKOWE

Jak zawsze przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji dodatkowych! Proponujemy udział w fabularnej grze terenowej, która na pewno na długo zapadnie Wam w pamięć 😉 W planie również warsztaty kulinarne, strongman / strongwoman na wesoło, obozowy „Mam talent”, karaoke, just dance, obozowe teleturnieje, grill. Nie zabraknie również relaksu na basenie, w saunie, łaźni parowej a nawet… kręgli! Codziennie organizujemy również wieczory integracyjne, na których nie można się nudzić. Wybierzemy się także na wycieczkę szlakiem „Kamienne Herby”. To piękne lasy, tajemnicze zbocza i niespotykane osobliwości przyrody, które dają temu miejscu duszę i mieszają magię z odrobiną tajemniczości.

ZAKWATEROWANIE I ATRAKCJE  W HOTELU

VIP CAMP 7×7 odbędzie się w wyjątkowym ośrodku GOSiR. Do Waszej dyspozycji będą: trzy boiska piłkarskie, kort tenisowy, zespół odkrytych basenów ze zjeżdżalniami, hala sportowa,  zewnętrzna siłownia, plac zabaw. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych – cały ośrodek będzie dostępny tylko dla nas. 

WYCHOWAWCY

Nasi wychowawcy to zawsze – oprócz uczestników, najważniejsze ogniwa każdego wyjazdu. Energia, cierpliwość, mnóstwo radości i uśmiechu to ich znaki rozpoznawcze. Szukacie kogoś, kto angażuje się na 100%? A może kogoś, kto zawsze Wam pomoże i sprawi, że poczujecie się bezpiecznie? Znajdziecie to wszystko u nas 🙂 Nasze motto nie zmieniło się od 10-ciu lat. „ Zróbmy wszystko, żeby ten obóz był najlepszym wyjazdem w życiu uczestników.”

 FOTO I VIDEO 

Każdy uczestnik obozu otrzymuje od nas foto i video relacje. Chcesz kilka fotek z najlepszą przyjaciółką? Nie ma problemu! Znajdź fotografa a pamiątka na całe życie gwarantowana.

 ZDROWY STYL ŻYCIA

Przywiązujemy ogromną wagę do zdrowego stylu życia, dlatego na naszym obozie obowiązuje zakaz jedzenia słodyczy. Podczas turnusu stawiamy na przeżycia w realu, laptopy ani tablety nie będą Wam potrzebne. Wiemy, że będziecie chcieli opowiedzieć Rodzicom o naszych atrakcjach, dlatego telefony komórkowe dostaniecie codziennie na 30min. Detoks cukrowy oraz telefonowy czas start! 

CZEMU WARTO JECHAĆ NA OBÓZ VIP CAMP 7×7?

Bo kochamy to, co robimy, a obóz młodzieżowy to musi have dla wszystkich, którzy ukończyli 11 lat. Najlepsi instruktorzy, wychowawcy  i przede wszystkim cudowna atmosfera sprawią, że to będzie najlepszy tydzień Waszych wakacji! 

BRAK OPŁAT DODATKOWYCH – WSZYSTKO W CENIE

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem 

Noclegi, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 i 5- cio osobowych

Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem i kolację)

Wszystkie atrakcje dodatkowe 

Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców

Najlepszą kadrę instruktorską

Zajęcia i warsztaty sportowe

Ubezpieczenie

Podczas naszych obozów promujemy zdrowy styl życia, dlatego szykujcie się na cukrowy DETOX – obowiązuje zakaz słodyczy!

OFFLINE! Podczas obozów sportowych uczestnicy otrzymują telefony tylko na 30min w ciągu dnia.

Zastanawiasz się, co w przypadku nagłej choroby? Nie martw się! Mamy rozwiązanie na każdą sytuacje. Szczegóły podamy mailowo!

CENA DO 10.04.2023: 1750

CENA REGULARNA: 1900

Harmonogram wpłat:

W przypadku promocji do 10.04.2023:

  • I rata 750 zł do dwóch tygodni od zapisu ,
  • II rata  1000 zł do 01.06

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, VIP CAMP 7×7 2023”

 

W przypadku ceny regularnej:

  • I rata 900 zł do dwóch tygodni od dnia zapisu,
  • II rata  1000 zł do 15.06

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, VIP CAMP 7×7 2023”

Jak się zapisać? 

  1. Wypełnij formularz :  https://forms.gle/DrEtKCNn8BSKeKvp6
  2. Wypełnij umowę online (znajdziesz ją poniżej). Po uzupełnieniu umowy,  potwierdzimy mailowo zapis na obóz (zazwyczaj zajmuje to 1 dzień roboczy). 
  3. Wpłać zaliczkę do 14-stu dni od dnia zapisu. 

UWAGA – miejsca na obozy co roku szybko się kończą!