Zapraszamy dzieci i młodzież na najlepszy obóz extreme w Polsce!

BOREK EXTREME

Termin: 25.06 – 01.07.2023

Miejsce: Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek

Wiek uczestników: 7-16 lat (na miejscu podział na grupy wiekowe oraz zaawansowania)

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Działamy LEGALNIE, a każdy nasz obóz jest objęty opieką Kuratorium Oświaty.

Czego możecie spodziewać się na obozie BOREK EXTREME? 

GRA TERENOWA

Gra terenowa z prawdziwego zdarzenia, czyli rozwiązywanie zagadek, odczytywanie ukrytych znaków i emocje sięgające zenitu. Jezioro, las i mnóstwo przestrzeni dają nieograniczone możliwości. Kto odnajdzie ukryty skarb….? Uwaga, będzie extremalnie!

PAINTBALL

Jesteś spragniony wrażeń? Mamy dla Ciebie paintball  – grę zespołową, w której wykorzystasz swoje umiejętności strzeleckie, ale także szybkość. Dzięki specjalnym markerom (pistoletom) zabawa jest bezpieczna, a wszyscy otrzymają od nas strój ochronny, okulary i kulki. Poligon znajduje się 500 m od części rekreacyjnej ośrodka. Znajdują się na nim drewniane fortyfikacje oraz przeszkody terenowe. NOWOŚĆ! Pokaż nam, jak szybko zdobędziesz flagę!  Treningi ze strzelaniem do tarczy to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Ciebie różne scenariusze gry: zwiad, obrona prezydenta, zdobywanie flagi. Zapoznamy się z profesjonalnym sprzętem, powiemy o bezpieczeństwie podczas zabawy, poćwiczymy strategie, a także będziesz miał okazję uczestniczyć w treningu kondycyjnym. 

SZALONA ZABAWA NA QUADZIE

Nasza maszyna poradzi sobie w każdych warunkach.  Poprowadzisz ją po bezdrożach i specjalnie przygotowanym torze! Każdy będzie miał szansę najpierw przejechać się z instruktorem, a starsi spróbują samodzielnie siąść za kierownicą. Dostaniesz od nas strój ochronny, kask – niezbędny sprzęt do niezapomnianej jazdy! Spróbuj swoich sił w tym ekstremalnym sporcie i zmierz się z torem.

PARK LINOWY I TYROLKA

Naszym uczestnikom proponujemy również przejście trasy parku linowego, który dostarcza sporej dawki adrenaliny i pomaga przełamywać własne lęki. Trasa jest zakończona tyrolką biegnącą wysoooko nad jeziorem. Niezapomniane widoki i przeżycia GWARANTOWANE 🙂 

GOKARTY

Każdy dzień, to dawka innych sportów ekstremalnych. Zapraszamy również na skorzystanie z jazdy gokartami na specjalnym torze. Prędkość, hałas i odrobina rywalizacji spodoba się każdemu. 

ŁUKI

W tym roku zapoznamy się również z łucznictwem – strzelanie do tarczy, zza przeszkód, z różnych pozycji. Robin Hood będzie miał konkurencje! 

SPORT

Jak zawsze, na naszych obozach nie zabraknie sportu. Aktywne rozpoczęcie dnia porannym rozruchem, rozgrywki siatkówki plażowej, treningi biegowe, piłka nożna, taniec… To wszystko czeka na Was już niedługo.

RELAKS

Na obozie pamiętamy, że nie tylko sportem człowiek żyje. Do dyspozycji mamy strzeżone kąpielisko, sale taneczne (klimatyzowane), gdzie oprócz dyskotek będziemy wieczorem spotykać się na wieczorne animacje. Przygotujemy też epicki wieczór filmowy ze świeżym popcornem i najlepszym towarzystwem pod słońcem.

INTEGRACJA

Na obozach stawiamy na integracje – karaoke, just dance, teleturniej Milionerzy lub Randka w ciemno. Wspólne wieczory zdecydowanie są tym, co potrafi rozśmieszyć Was do łez. Przyjaźnie zawarte na naszych wyjazdach, trwają latami.

ATRAKCJE DODATKOWE

Co powiesz na stworzenie gigantycznej flagi naszego obozu? 10 m2 płótna czeka, żeby zapełnić je czym tylko chcesz. Malowanie rękami, nogami, pędzlami… Kreatywność czas START. Przygotowaliśmy też warsztaty kulinarne – stwórz swoją ulubioną pizzę używając składników, które lubisz najbardziej – może przyda się na wieczór filmowy?  🙂 

CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU BOREK

znajduje się w odległości 50 km na wschód od Krakowa, koło Bochni. Malownicze położenie oraz szeroka i różnorodna oferta rekreacyjna dają możliwość aktywnego wypoczynku oraz uprawiania różnych form turystyki. Obiekt dysponuje szerokim zapleczem sportowym: boiska, 2 sale treningowe, kąpielisko, park linowy, ścianka wspinaczkowa, miejsca do organizacji ognisk i grilla, mini zoo i wiele wiele innych. Taką sportową bazę wykorzystamy w 100%. Podczas obozu nocujemy w nowoczesnych domkach 2 i 3 osobowych. Cały teren obiektu jest ogrodzony. 

FOTO I VIDEO

Każdy uczestnik obozu otrzymuje od nas foto i video relacje. Chcesz kilka fotek z najlepszą przyjaciółką? Nie ma problemu! Znajdź fotografa a pamiątka na całe życie gwarantowana.

Borek Extreme lato 2023
Zapisz się na obóz

NAJLEPSZA KADRA

Każdy wyjazd to przede wszystkim ludzie, a znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest POZYTYWNA ENERGIA! Profesjonalna, uśmiechnięta i radosna kadra czeka, żeby Cię poznać. Przez cały obóz towarzyszyć Wam będą najlepsi instruktorzy i wychowawcy pod słońcem. Nauczycie się od nich wszystkiego, są wśród nich, wieloletni instruktorzy i pasjonaci, taneczni mistrzowie i wicemistrzowie Polski. Wychowawcy to najfajniejsi animatorzy i osoby z niezliczoną liczbą zainteresowań, z którymi nie można się nudzić. Każdy problem rozwiążemy, z szacunkiem dla uczestników i ich emocji. Poznaj nas!

Czemu warto jechać na obóz EXTREME?

Niezliczona ilość ekstremalnych atrakcji (quady, paintball, gokarty, ścianka wspinaczkowa, łuki, park linowy), spora dawka sportu (taniec, siatkówka plażowa, piłka nożna, treningi biegowe), relaks (dyskoteki, wieczór filmowy, plażowanie, warsztaty plastyczne) i przede wszystkim cudowni ludzie sprawią, że to będzie najlepszy tydzień Twoich wakacji!

Gwarantujemy perfekcyjnie zaplanowany program, dzięki któremu znajdziesz balans między sportem a wypoczynkiem i naładujesz akumulatory

BRAK OPŁAT DODATKOWYCH – WSZYSTKO W CENIE

RAMOWY PLAN OBOZU:

7:30 – Pobudka

8:00 – Poranny rozruch na dobry początek dnia

8:30 –  Śniadanie

9:15 – 12:00 – Wyjście na zajęcia Extreme

12:15 – 13:45 – Plażowanie / trening tanenczny/ wzmacniający

14:00 – Obiad

14:30 – 15:15 – Przerwa poobiednia

15:15 – 16:30 – Warsztaty plastyczne/ kreatywne

16:30 – 18:00 – Gra terenowa „Odnajdź skarb labiryntu”

18:15 – 18:45 – Kolacja

19:00– 21:00 – Akcja integracja (karaoke, dyskoteka, ognisko…)

Plan dnia jest ramowy – każdego dnia mamy zaplanowane mnóstwo atrakcji, które są uzależnione od warunków atmosferycznych oraz poziomu zmęczenia dzieci

CENA ZAWIERA:

Przejazd autokarem

Noclegi, zakwaterowanie w pokojach 2,3 osobowych w Domkach

Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad z deserem i kolację)

Woda – 1,5 l codziennie dla każdego uczestnika

Wszystkie atrakcje dodatkowe (quady, gokarty, paintball, zajęcia sportowe, wspinaczka, tyrolka, korzystanie z kąpieliska…)

Wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę wychowawców

Najlepszą kadrę instruktorską

Zajęcia i warsztaty sportowe

Ubezpieczenie

Podczas naszych obozów promujemy zdrowy styl życia, dlatego szykujcie się na cukrowy DETOX – obowiązuje zakaz słodyczy!

OFFLINE! Podczas obozów sportowych uczestnicy otrzymują telefony tylko na 30min w ciągu dnia.

Zastanawiasz się, co w przypadku nagłej choroby? Nie martw się! Mamy rozwiązanie na każdą sytuacje. Szczegóły podamy mailowo!

CENA DO 10.04.2023: 1800 ZŁ

CENA REGULARNA: 1950 ZŁ

Harmonogram wpłat:

W przypadku promocji do 10.04.2023:

  • I rata 800 zł do dwóch tygodni od zapisu,
  • II rata 1000 zł do 01.06.

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, Obóz Borek 2023”

W przypadku ceny regularnej:

  • I rata 950 zł do dwóch tygodni od dnia zapisu,
  • II rata 1000 zł do 15.06.

Dane do dokonywania wpłat:

WYJAZDYOBOZY ING BANK: 27 1050 1445 1000 0092 7439 7315

W tytule proszę wpisać: „Imię i nazwisko dziecka, Obóz Borek 2023”

ZAPISY

Aby dokonać zapisu zjedź na dół strony i online wypełnij formularz zapisu, a także umowę online – jak tylko podpiszemy dokument elektronicznie zapis będzie potwierdzony. Umowę dostaniesz na maila. Zachęcamy również do upewnienia się, że są wolne miejsca pod numerami telefonów, które znajdą Państwo niżej.

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do sekcji FAQ, gdzie znajdziecie odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Jeśli nadal potrzebujesz pomocy śmiało dzwońcie i piszcie.

664 528 690 – Kasia (zapraszam do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14)
730 348 266 – Jacek

kasia@future4.pl / biuro@wyjazdyobozy.pl

biuro@wyjazdyobozy.pl
www.wyjazdyobozy.pl